ZASADY WYSYŁKI

Generalnie paczki są nadawane w ciągu 24 godzin (w dni robocze) od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności na nasze konto.

UWAGA:

NIE WYSYŁAMY PRZESYŁEK ZA POBRANIEM.

NIE WYSYŁAMY PRZESYŁEK ZA GRANICĘ.

WYSYŁKA GRATIS powyżej 500zł

Aktualnie korzystamy z usług Poczty Polskiej, a w przypadku kurierów z POCZTEXU, DPD oraz sporadycznie UPS. W 99% przesyłek kurierzy realizują dostawę w ciągu 2 dni roboczych, a w przypadku dużych miast przeważnie mieszczą się w 24 godziny od nadania. W przypadku DPD i UPS konieczne jest podanie nr telefonu, najlepiej komórkowego.

Niestety nie jesteśmy w stanie zagwarantować dostawy określonego dnia lub o określonej godzinie, nie mamy również wpływu na nieprzewidziane okoliczności.

Zawsze mamy na względzie dobro klienta i staramy się wybrać najszybszą lub najdogodniejszą opcję wysyłki (zależy od wielkości paczki i dostępności danego kuriera).

Nie ma możliwości wyboru innej firmy kurierskiej. Klient ma możliwość nadania przesyłki własnym kurierem. W takim przypadku w opcjach wysyłki należy wybrać "odbiór osobisty". Paczka zostanie przekazana kurierowi klienta po potwierdzeniu wpłaty na naszym koncie (o zaliczeniu wpłaty powiadomimy e-mailem).

Jeżeli chcesz otrzymać na czas bardzo ważną przesyłkę, zamów ją i opłać 3 dni wcześniej!

Przed złożeniem zamówienia klient ma możliwość wyboru tańszej przesyłki, o ile taka będzie dostępna. Odbiór osobisty jes bezpłatny.

 

Odczynniki chemiczne, w przypadku zakupu kilku porcji danej substancji, mogą być pakowane w większe opakowania zawierające zamówioną ilość substancji, chyba że klient zażąda drogą mailową pakowania w opakowania jednostkowe.

Koszty transportu  są wyliczane automatycznie przy składaniu zamówienia w zależności od wagi przesyłki i wybranej formy dostawy.

 

Doradzamy zebrać kilka produktów w jednym zamówieniu aby uniknąć powielania kosztów transportu. Opakowania są odpowiednich rozmiarów i twoje towary są dobrze zabezpieczone. W przypadku widocznych uszkodzeń opakowania, prosimy o sporządzenie protokołu w obecności kuriera.

 


Strona głównaStrona główna

Wyszukiwarka

Logowanie

    Koszyk  

    jest pusty

    Nowe produkty

    Brak nowych produktów na tą chwilę