polski / english
Fabryka Ognia

Spektalke plenerowe

Mamy przyjemność zaoferować Państwu usługi w zakresie organizacji profesjonalnych pokazów pirotechnicznych.

rn

Organizujemy widowiska pirotechniczne dla firm, instytucji i osób prywatnych od 1993 roku. Przygotowujemy również zestawy do samodzielnego odpalania.

rn

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, profesjonalnym materiałom, poważnemu podejściu do stawianych zadań i konkurencyjnym cenom usług, wynikających między innymi z korzystnej formy opodatkowania (usługa zwolniona z VAT), firma znakomicie współpracuje ze stałymi klientami i ciągle zdobywa uznanie wśród nowych.

rn

Firma nie należy do największych firm zajmujących się organizacją pokazów pirotechnicznych, ale pod względem wyposażenia technicznego i wprowadzania wszelkich nowości na pewno im nie ustępuje. Dzięki konsekwentnej polityce ograniczania do niezbędnego minimum kosztów własnych, oferujemy wysoki poziom naszych usług w bardzo korzystnych cenach.

rn

Indywidualne i otwarte podejście do potrzeb każdego Klienta, służenie radą i doświadczeniem pozwala na dokładne zrozumienie Jego oczekiwań i ich realizację.

rn

Firma spełnia wszelkie wymogi o których mowa w ustawie z dnia 21 czerwca 2002r o materiałach wybuchowych przeznaczonych do użytku cywilnego (Dz.U. 02.117.1007), oraz środki transportu zgodne z wymogami ADR.

rn

Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

rn


Minigaleria

Przejdź do:
Spektakle plenerowe
Rekonkstrukcje
Balony
Konfetti
Doradztwo ADR
Pirotechnika sceniczna