SYSTEM RADIOWY 6 KANAŁOWY

SYSTEM RADIOWY 6 KANAŁOWY

SYSTEM RADIOWY 6 KANAŁOWY z pilotem

 

- 6 niezależnych kanałów z testem zamknięcia obwodu

- zasięg około 50-70m (sprawdzony),  przy widoczności anten

- prosta obsługa

- odbiornik wymaga 6 baterii AA+ (w pilocie jest bateria)

- wymiary odbiornika ok. 12x8x5cm, waga ok 200g

 

 

Więcej szczegółów


195,00 zł brutto

Urządzenie w połączeniu z jednorazowymi zespołami zapalczymi może służyć do odpalania pirotechniki wewnętrznej jak i zewnętrznej, balonów niespodzianek, fontann tortowych itp. Może również służyć do sterowania urządzeniami o niewielkim poborze prądu (np diody led,zabawki,itp), a po zastosowaniu odpowiednich przekaźników praktycznie dowolnymi urządzeniami elektrycznymi.

Skrócona instrukcja obsługi:
Zainstalować baterie w odbiorniku - po włączeniu zapali się żółta dioda. Wyłączyć odbiornik. Podłączyć przewody zapłonników do złącz (1 do czerwonego, drugi do czarnego) odpowiednich kanałów oznaczonych cyframi. Do jednego kanału można podłaczyć równolegle maksymalnie do 3 zapłonników.Podłaczyć główki zapłonników do lontów/fajerwerków itp.
Wysunąć antenę i włączyć odbiornik. Prawidłowe podłączenie kanałów jest sygnalizowane przez palące się odpowiednie czerwone diody. Nie wszystkie kanały muszą być podłaczone.
Odsunąć się na bezpieczną odległość, Wysunąć antenę, włączyć pilota i naciskając  przyciski odpalać odpowiadające im kanały. Kolejność odpalania nie ma znaczenia.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.

Wyszukiwarka

Logowanie

    Koszyk  

    jest pusty

    Nowe produkty

    Brak nowych produktów na tą chwilę